Neem contact op

Atletiekvereniging Cialfo Epe

Adres

Wachtelenbergweg 15 Epe

Telefoonnummer

Stel een vraag

Contactformuluer

    Bestuur:
    bestuur@avcialfo.nl

    Voorzitter: Rob Hesselink | voorzitter@avcialfo.nl
    Penningmeester: Jan Baack | penningmeester@avcialfo.nl | 0578-614720
    Secretaris: vacature | secretaris@avcialfo.nl
    Bestuurslid/secretaris: a.i. Jan Huizinga | secretaris@avcialfo.nl | 06-29154958

    Trainers
    Trainingscoördinator: ad interim | Fred van Gasteren | fred@avcialfo.nl | 0613868109

    Wedstrijdsecretariaten
    WOC: Marion Hofenk – van Oosten | woc@avcialfo.nl
    Uit pupillen: Gerber Loman | pupillen@avcialfo.nl | 06-31516579
    Uit CD junioren: Gerber Loman | cdjunioren@avcialfo.nl | 06-31516579

    Vrijwilligerscoördinatoren:
    (voor wedstrijden) Johan Logtenberg | juco@avcialfo.nl

    Interne en externe communicatie
    Coördinatie en eindredactie: Fred van Gasteren | redactie@avcialfo.nl | 06-13868109
    Statistiek en uitslagen Diversen: uitslagen@avcialfo.nl
    Webmaster: Robert van der Hulst | webmaster@avcialfo.nl | 0578-614306

    Overigen
    Postadres:
    Postbus 140, 8160 AC Epe
    secretaris@avcialfo.nl

    Clubhuis Sportpark Wachtelenberg
    Wachtelenbergweg 15,Epe
    0578-612512

    Bankrekening NL49 RABO 0317 5647 57
    Incasso ID NL68ZZZ401019390000
    Lotto nummer 2110046

    Ledenadministratie:
    Jan Lubbinge | ledenadministratie@avcialfo.nl | 0578-641895