Dag/Groep Niveau Tijd Waar? Wie geeft de training Sport
Maandag
recreanten 8 – 12 km/uur 19.00-20.15 Baan of bos Gerrit Loopgroep, interval en tempo training
A-B-C junioren/senioren 19.30-20.45 Baan Erik/Fred Atletiek
dynamic tennis 10.00-12.00 pwa-hal Verschillend Dynamic tennis
Survival 12+ 18.15-19.30 Survivalbos+Baan Daan en Jurjen Survivalrun
Survival vanaf 8 t/m 11 jaar 18.15-19.30 Survivalbos+Baan Bram en Hidde Survivalrun
Dinsdag
Race Runners 17.00-18:00 Baan Cathrien Race Running
D junioren 18.30-19.45 Baan Ruben Atletiek
senioren/junioren vanaf C Wedstrijdatleten,snelle recreanten, >10 km/uur 18.45-20.00 Baan Bas/Arnold Mila
recreanten 8 tot 12 km/uur 20.00-21.00 Baan of bos Marianne Loopgroep, interval
A pupillen 18.00-19.15 Baan Monique/Hidde/Jaco Atletiek
B pupillen 18.00-19.00 Baan Ella/Boaz/Thijs Atletiek
Mini en C pupillen 18.00-19.00 Baan Geert en Noor Atletiek
Nordic walkers
sportief wandelaars
19.00-20.15 Baan of bos Gerhard Nordic walking / sportief wandelen
Woensdag
A-B-C junioren/senioren 19.30-21.00 Baan Anja/Fred Atletiek
recreanten 8 – 12 km/uur 19.00-20.00 Baan/bos Richard Loopgroep, interval
Junioren vanaf C en senioren Wedstrijdatleten,snelle recreanten, >10 km/uur 19.30-20.45 Baan Bas of Arnold Loopprogramma
Survivalrun nieuwe leden 8 t/m 13 jaar oud Nieuwe leden 18:15-19:15 Hindernisbaan Hidde, Jurjen, Thijs en Boaz Survivalrun
Donderdag
Race Runners 17.00-18:00 Baan Cathrien Race Running
A pupillen 18.00-19.15 Baan Bauke/Gerber Atletiek
Junioren vanaf C en senioren Wedstrijdatleten,snelle recreanten, >10 km/uur 18.45-20.00 Baan Bas/Arnold Mila
galm 19.00-20.00 gymzaal Leontien GALM
Survival vanaf 19 jaar 19.00-20.15 Survivalbos Bram Survivalrun
B pupillen 18.00-19.00 Baan Ella / Boaz Atletiek
Mini en C pupillen 18.00-19.00 Baan Lisanne / Noor Atletiek
D junioren 18.30-19.45 Baan Elijanne Atletiek
Vrijdag
recreanten  8 – 11 km/uur 13.30-15.00 Baan/bos Peter Loopgroep
nw-groep + sportief wandelen 13.30-15.00 Baan/bos Ria Nordic walking + sportief wandelen
Zaterdag
recreanten vanaf 9 km/uur 9.00-10.00 Baan/bos Lilian Loopgroep,  lange duurloop 1.5 uur
Survival vanaf 19 jaar

Survival 8 t/m 18 groepen worden verdeeld.

10.00- 11.15

11.00- 12.15

Survivalbos + baan

Survivalbos + baan

Bram

Hidde, Jurjen, Daan, Bram

Zondag
fam.training 8-11 km/uur 9.00-10.30 Baan/bos Gerhard Loopgroep
A-B-C – D junioren 10.00-11.00 Baan Anja Atletiek
Indien interesse 10.00-11.30 Baan/bos Bas/Arnold Cross/Mila