Dag/Groep Niveau Tijd Waar? Wie geeft de training Sport
Maandag          
recreanten 8 – 12 km/uur 19.00-20.15 Baan of bos Gerrit Loopgroep, interval en tempo training
A-B-C junioren/senioren   19.30-20.45 Baan Erik/Fred Atletiek
dynamic tennis   10.00-12.00 pwa-hal Verschillend Dynamic tennis
Survival 14+   19.00-20.00 Survivalbos Bram Survivalrun
Survival vanaf 8 tot 14 jaar   18.15-19.15 Survivalbos Bram en Hidde Survivalrun
           
Dinsdag          
D junioren   18.30-19.45 Baan Ruben Atletiek 
senioren/junioren vanaf C Wedstrijdatleten,snelle recreanten, >10 km/uur 18.45-20.00 Baan Bas/Arnold Mila
recreanten 8 tot 12 km/uur 20.00-21.00 Baan of bos Marianne Loopgroep, interval
A pupillen    18.00-19.15 Baan Monique/Hidde Atletiek 
B pupillen   18.00-19.00 Baan/ 29 okt tot 3 maart RSG hal Geert/Maike Atletiek 
Mini en C pupillen   18.00-19.00 Baan/ 29 okt tot 3 maart RSG hal Ella Atletiek 
Survival   19.00-20.00 Survivalbos Martin RSG Survivalrun
Nordic walkers
sportief wandelaars
  19.00-20.15 Baan of bos Gerhard Nordic walking / sportief wandelen
           
Woensdag          
A-B-C junioren/senioren   19.30-21.00 Baan Anja/Fred Atletiek
recreanten 8 – 12 km/uur 19.00-20.00 Baan/bos Richard Loopgroep, interval
Junioren vanaf C en senioren Wedstrijdatleten,snelle recreanten, >10 km/uur 19.30-20.45 Baan Bas of Arnold Loopprogramma
           
Donderdag          
A pupillen   18.00-19.15 Baan Wouter/Lisanne Atletiek
Junioren vanaf C en senioren Wedstrijdatleten,snelle recreanten, >10 km/uur 18.45-20.00 Baan Bas/Arnold Mila
galm   19.00-20.00 gymzaal Leontien GALM
Survival   19.00-20.00 Survivalbos Bram Survivalrun
B pupillen   18.00-19.00 Baan Ella/Maike Atletiek
Mini en C pupillen   18.00-19.00 Baan Linda Atletiek
D junioren   18.30-19.45 Baan Elijanne Atletiek
           
Vrijdag          
recreanten  8 – 11 km/uur 13.30-15.00 Baan/bos Peter Loopgroep
nw-groep + sportief wandelen   13.30-15.00 Baan/bos Ria Nordic walking + sportief wandelen
           
Zaterdag          
recreanten vanaf 9 km/uur 9.00-10.00 Baan/bos Lilian Loopgroep,  lange duurloop 1.5 uur
           
Zondag          
fam.training 8-11 km/uur 9.00-10.30 Baan/bos Gerhard Loopgroep
A-B-C - D junioren   10.00-11.00 Baan Anja Atletiek
Indien interesse   10.00-11.30 Baan/bos Bas/Arnold Cross/Mila