UITNODIGING infoavond NK masters 31 mei

UITNODIGING INFOAVOND VRIJWILLIGERS NK MASTERS - VRIJDAG 31 MEI

We nodigen je uit om op vrijdag 31 mei bijeen te komen in ons clubhuis. Vrijwilligers, wedstrijdleider, AU-gedelegeerden en officials kunnen dan met elkaar kennismaken en zich samen voorbereiden op de taak.

Graag tot vrijdagavond 31 mei, 20.00 uur in ons clubgebouw. Wil je als je niet kunt komen dit even laten weten aan de vrijwilligerscommissie, emailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We zullen je dan zsm na 31 mei nog apart benaderen.

Alle vrijwilligers en juryleden zullen ook een uitnodiging per mail ontvangen met daarin hun specifieke taak. Heb je deze mail nog niet ontvangen, meld dit dan aan bovenstaand emailadres.

Betreft uitnodiging 31 mei 2013                                                                                           Epe, 23 mei 2013

Aan alle vrijwilligers en officials van de NK Masters 2013.

Dankzij de inzet van velen kunnen we de Nederlandse Kampioenschappen Masters op onze accommodatie uitvoeren. Ongeveer 410 Deelnemers zullen naar Epe komen en een veelvoud van dit aantal als begeleiders en belangstellenden. Het lokaal organisatie comité (LOC) heeft al voorbereidend werk verricht en daarbij zijn al velen van jullie betrokken. Het is nu van belang met elkaar door te nemen hoe de wedstrijddagen precies verlopen. Wat wordt er per taak van je verwacht en hoe kun je die taken samen zo goed mogelijk uitvoeren?

We nodigen je uit om op vrijdag 31 mei bijeen te komen in ons clubhuis. Vrijwilligers, wedstrijdleider, AU-gedelegeerden en officials kunnen dan met elkaar kennismaken en zich samen voorbereiden op de taak.

We stellen ons de gang van zaken als volgt voor:

20.00 uur: opening door René Hondelink, voorzitter LOC. Hij geeft een beeld van de totale organisatie zodat je weet wat er allemaal gaat gebeuren.

20.20 uur: de wedstrijdleider van de Atletiekunie, Ronald van de Wolf, gaat in op de kampioenschappen zelf.

20.30 uur: per groep (zie onder) bespreken we wat er verwacht wordt van alle betrokkenen en hoe we dat zo goed mogelijk gaan uitvoeren. Dit is ook het moment voor het stellen van vragen.

We verwachten de avond om 21.30 te besluiten.

Indeling vrijwilligers en coördinatoren:

-          Kantine met Bennie Bourgonje

-          Materiaalploeg mat Frank Mensink

-          Catering met Marco Jurriëns

-          Parkeerwachten met Hein ten Pas

-          Stewards met René Hondelink

-          Bewakers met Hein ten Pas

-          Schoonmakers met Mia Leurs

-          Juryleden met AU-scheidsrechters (per wedstrijd)

-          Call-room met Wil Dries

-          Mandjesdragers met Ronald van de Wolf

-          Prijsuitreiking met Marteke Witsenboer

-          Wedstrijdsecretariaat (apart moment)

-          Dopingcontrolebegeleiders (nader in te vullen)

Graag tot vrijdagavond 31 mei, 20.00 uur in ons clubgebouw. Wil je als je niet kunt komen dit even laten weten aan de vrijwilligerscommissie, emailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We zullen je dan zsm na 31 mei nog apart benaderen.

Namens de wedstrijdleiding, het LOC en de vrijwilligerscommissie

Ronald de Wolf (wedstrijdleider AU), René Hondelink, (vz LOC) en Cor van Emmerik (wnd vz vrijwiligerscommissie).

NK masters banner

Oudejaarsevenement

22dec

Zoeken