Epe - Zaterdag 2 november 2019    
         
21MSN, HALVE MARATHON      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Richie Azombo AV Heerenveen 1:14:04 1:14:04
2 Maarten Mast Flevo Delta 1:18:23 1:18:20
3 Frank Eikenaar PEC 1910 1:22:56 1:22:55
4 Mark van Opijnen Alphen aan den Rijn 1:24:20 1:24:18
5 Vincent Lankhaar NOP 1:24:34 1:24:34
6 Jacob Snoek NOP 1:24:49 1:24:48
7 Vincent Bloemen Nederlandse Triathlonbond 1:30:13 1:30:11
8 Jeroen Schaap Maarn 1:30:29 1:30:28
9 Joost Knulst Nunspeet 1:32:26 1:32:22
10 John Brinkman Nieuwleusen 1:32:41 1:32:35
11 Gerard Beekhuis Heerde 1:34:18 1:33:49
12 Bart Blokland Utrecht 1:35:01 1:34:48
13 Leon Flipsen Epe 1:37:59 1:37:49
14 Robert Knoppersen Elburg 1:39:04 1:38:41
15 Thijs Liefers Epe 1:42:02 1:41:38
16 Werner van Lenthe Hattem 1:49:47 1:49:38
17 Sebastiaan van Kamp Apeldoorn 1:50:54 1:50:32
18 Henry Bottenberg Zalk 1:52:03 1:51:48
19 Erik Hekhuizen Wilsum 1:52:03 1:51:48
20 Anton van Meulen Dieren 1:52:30 1:52:09
21 Julian Kevelam Harderwijk 1:54:04 1:53:30
22 Nick de Weerd Epe 1:58:08 1:58:01
         
21M40, HALVE MARATHON      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jan Sinke NOP 1:18:57 1:18:57
2 Ralph Schepers Dalfsen 1:23:12 1:23:11
3 Wim van Rijswijk AV '34 1:24:46 1:24:45
4 Richard Hofmeijer Heerde 1:27:38 1:27:34
5 Roel van der Steege Isala '96 1:28:50 1:28:46
6 Wim Wolf Cialfo 1:29:02 1:28:59
7 Wouter Ribbink Nederlandse Triathlonbond 1:29:59 1:29:58
8 Rob Schuurman AV Nijkerk 1:30:00 1:29:59
9 Carl Jansen Pallas '67 1:30:39 1:30:38
10 Johan van Dijk IJsselmuiden 1:30:48 1:30:44
11 Christiaan van Putten Cialfo 1:32:34 1:32:30
12 Michiel van Dellen PEC 1910 1:33:43 1:33:37
13 Wisse van de Guchte Athlos 1:35:05 1:34:56
14 Hugo Louter Apeldoorn 1:36:03 1:35:57
15 Hans van Renselaar Elburg 1:36:34 1:36:29
16 Teunis Snoek Urk 1:36:35 1:36:28
17 Manuel Hayes PEC 1910 1:36:39 1:36:32
18 Leonard Pynenburg PEC 1910 1:37:01 1:36:54
19 Rene van Vliet Veluwe 1:38:23 1:38:16
20 Peter van Dijken Harderwijk 1:38:39 1:38:28
21 Cees van der Weiden Athlos 1:38:47 1:38:41
22 Leonard Ruyter Elburg 1:38:49 1:38:39
23 Bas van Luijk Zwolle 1:39:29 1:39:21
24 Paul Kanis Zwolle 1:40:29 1:40:22
25 JJA van de Wassenberg Athlos 1:40:53 1:40:45
26 René Woutersen Athlos 1:41:18 1:41:12
27 Romhild Kampen Athlos 1:41:36 1:41:29
28 Wim van Ravenhorst Triathlon 1:42:15 1:42:13
29 Marinus Poelert Athlos 1:42:18 1:42:09
30 Lex Boot Athlos 1:42:54 1:42:45
31 Bram Leferink Zwolle 1:44:49 1:44:37
32 Johan Seelen Rozendaal 1:44:55 1:44:34
33 Harald Nuij Rozendaal 1:44:55 1:44:35
34 Wouter Mesie AV '34 1:45:23 1:45:09
35 Wim van de Poll Oldebroek 1:46:07 1:45:55
36 Eric Jansen Zwolle 1:47:12 1:47:08
37 Rutger Beekman Zwolle 1:47:29 1:47:17
38 Wiechert van Tongeren Zwolle 1:47:37 1:47:19
39 Ruben Schaap Isala '96 1:49:56 1:49:28
40 Alexander Pape Baarn 1:49:59 1:49:29
41 Roel van den Eijnde Vught 1:52:11 1:51:58
42 Erik van den Berg Vught 1:52:11 1:51:57
43 Arno Swienink Zwolle 1:52:18 1:51:59
44 Richard Nooteboom Epe 1:53:09 1:52:44
45 Werner van Eelen Cialfo 1:54:38 1:54:13
46 Alex Oude Elferink Amersfoort 1:54:50 1:54:19
47 Ton van Doorn DWLoopschool Hattem 1:56:33 1:56:20
48 Tako in ‘t Veld Utrecht 1:59:18 1:58:55
49 Andre Meuleman Cialfo 1:59:29 1:59:10
50 Arnold Bredewold Cialfo 1:59:29 1:59:12
51 Evert Jan Kasteel Cialfo 1:59:30 1:59:10
52 René Zoet Nunspeet 2:00:08 1:59:47
53 Ger van Nijkerken Eext 2:09:26 2:09:26
54 Henk ter Steege Balkbrug 2:11:35 2:11:31
55 Erik van Dam AV Castricum 2:11:53 2:11:50
56 Evert Aldewereld Almere '81 2:19:17 2:18:52
57 Guy van der Hosrt AV '34 2:21:37 2:21:06
         
21VSN, HALVE MARATHON      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Milou Berends Nederlandse Triathlonbond 1:28:35 1:28:34
2 Jacinta Deuling Zwolle 1:38:04 1:37:58
3 Chantal Lokhorst Nederlandse Triathlonbond 1:54:10 1:54:07
4 Anne-Marie Eerenstein Zwolle 1:58:01 1:57:38
5 Monique Fibbe De Gemzen 1:59:09 1:58:39
6 Evelien Karzijn Doornspijk 1:59:15 1:58:55
7 Carina van Nieuwkoop Lelystad 2:04:29 2:04:02
8 Marleen Huis in 't Veld Cialfo 2:34:08 2:33:42
         
21V40, HALVE MARATHON      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Margot van der Ven Texel 1:43:23 1:43:19
2 Geertruida Brommer DWLoopschool Hattem 1:44:33 1:44:20
3 Brigitte Nauta-Engelsman DWLoopschool Hattem 1:51:33 1:51:20
4 Willian Kroeze Harderwijk 1:52:18 1:51:59
5 Senta in 't Veld Soest 1:52:42 1:52:20
6 Antine Sytsma De Gemzen 1:58:22 1:57:56
7 Jeannet Kommer De Gemzen 1:58:45 1:58:14
8 Iris Bakker-Strieker De Gemzen 1:58:45 1:58:15
9 Mirjam Braakensiek De Gemzen 1:59:09 1:58:38
10 Ylona Wolf Cialfo 1:59:29 1:59:09
11 Natalie Verlinden Athlos 2:04:26 2:04:08
12 Annegreeth Hamstra Athlos 2:04:27 2:04:09
13 Ellen Knopper Harderwijk 2:04:50 2:04:30
14 Daphne Bles-Slot Athlos 2:06:15 2:05:57
15 Gea Doppenberg Harderwijk 2:09:42 2:09:22
16 Wies van Stralen Athlos 2:15:46 2:15:27
17 Anita Schreuder AV '34 2:16:32 2:16:00
18 Yolanda Mors PEC 1910 2:16:50 2:16:34
19 Yvonne Kampman Harderwijk 2:21:58 2:21:38
20 Frannie de Wit Harderwijk 2:22:57 2:22:37
21 Gerda Proper AV '34 2:24:42 2:24:11
22 Astrid Mast Harderwijk 2:33:49 2:33:28
23 Liza Gerritse Harderwijk 2:33:49 2:33:28
         
10MAN, 10 KILOMETER      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jasper Hof NSAV 't Haasje 36:15 36:15
2 Nout Jansen Arnhem 36:25 36:25
3 Bas van Beek Cialfo 39:00 39:00
4 Jordy Grootkarzijn Cialfo 39:26 39:25
5 Robert Reitsema Isala '96 39:35 39:35
6 Berthold Berger BB lopers 39:52 39:50
7 Peter Guiljam 2BFit 39:57 39:55
8 Sjoerd van Westerop DWLoopschool Hattem 40:49 40:46
9 Albert Mussche Running2000 40:52 40:51
10 Nick Oppers Daventria 40:53 40:50
11 Henk Smienk Delfgauw 41:04 41:02
12 Klaas-Jan Kisteman Rouveen 41:11 41:09
13 Ricardo Doyer Epe 41:12 41:11
14 Gijs Marissink Daventria 41:15 41:13
15 Gerard Kroes De Gemzen 41:37 41:37
16 Arie Reedijk Hierden 42:26 42:26
17 Niek Veerman Rouveen 42:33 42:31
18 Alex Smienk Nunspeet 42:48 42:46
19 Niels Nijveld Ermelo 43:04 43:03
20 Jurrien Norder Hellas 43:31 43:27
21 Hendrie van 'THul Oldebroek 43:51 43:46
22 Andries Knikker Oosterwolde 44:38 44:35
23 Patrick Dekker Ermelo 45:12 45:07
24 Marcel Kanselaar Flevo Delta 45:17 45:13
25 Oscar van Dorp Elburg 45:56 45:45
26 Willem de Weerdt DWLoopschool Hattem 46:38 46:34
27 Johan van Hoorn DWLoopschool Hattem 46:39 46:34
28 Rob Diender DWLoopschool Hattem 46:40 46:35
29 Bert Westerbeek Nederlandse Triathlonbond 46:53 46:47
30 Eelco Haak Apeldoorn 46:58 46:49
31 Folkert Olthof Hattem 48:10 47:48
32 Mark Uringa Zalk 48:12 48:01
33 Gert Tadema Zwolle 48:20 47:58
34 Hein Olthof Epe 48:28 48:06
35 Arjan Dickhof Oldebroek 48:56 48:44
36 Henk Norder Zwolle 49:31 49:28
37 Norbert Harmsen Oene 49:54 49:41
38 Auke Brouwer Urk 50:09 50:01
39 Arjen Velthuis De Gemzen 50:45 50:29
40 Eric Haasjes Zwolle 51:14 50:56
41 Daan van Strien Fortius 51:31 51:22
42 Arnout Slijkhuis Assen 51:39 51:31
43 Arie Verhoef De Gemzen 51:53 51:38
44 Jan Lubbinge Cialfo 51:57 51:46
45 John Huisman Apeldoorn 52:17 51:59
46 Rob Philipsen Cialfo 52:28 52:16
47 Erik Hof Hattem 52:42 52:39
48 Dick de Reus Nunspeet 52:43 52:22
49 Olivier Geurts Pannerden 52:55 52:39
50 Roelof Groen Deventer 53:27 53:19
51 Bertus van den Berg Epe 53:46 53:32
52 Henk Kooistra avVN 53:48 53:32
53 Pieter Vermeer Dronten 54:28 54:04
54 Wim Westerink De Gemzen 54:31 54:15
55 Robert Nijenhuiss Epe 54:51 54:16
56 Dennis Melgers 2BFit 55:06 54:44
57 Andre de Zwaan Running2000 55:20 54:56
58 Frits Lautenbag De Gemzen 56:32 56:16
59 Herman Euverman Friesland 57:13 56:58
60 Jan Willem Hage Athlos 58:13 58:00
61 Cees Buijs Koog aan de Zaan 58:56 58:27
62 Willem Nijenhuis Zwolle 59:53 59:17
63 Reijer Timmer Athlos 59:58 59:41
64 Johannes Nunspeet 1:03:39 1:03:19
65 Victor Lugt Epe 1:04:11 1:03:36
66 Maurice Nitert Epe 1:04:56 1:04:26
         
10VRW, 10 KILOMETER      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Anja Warning De Gemzen 46:23 46:15
2 Jikke Balkema Utrecht 47:10 47:02
3 Ingrid Haas Pallas '67 49:52 49:46
4 Harma Makken-Slijkhuis Assen 51:39 51:31
5 Annet Tadema Zwolle 52:34 52:12
6 Suzan van Megen Zwolle 53:24 53:14
7 Renate Kroes De Gemzen 53:26 53:19
8 Clarine Velthuis De Gemzen 53:27 53:12
9 Tjitske Kooistra avVN 53:30 53:14
10 Annelies Proper Cialfo 54:32 54:19
11 Jolien Kleis De Gemzen 54:43 54:27
12 Aaltje Post De Gemzen 56:32 56:18
13 Danielle Haasjes Zwolle 57:16 56:57
14 Evelien Swienink Zwolle 57:33 57:14
15 Elles van Emmerik Epe 58:11 57:46
16 Larisa Brinkhoff-Lentjes Arnhem 58:24 57:56
17 Kyra Jurriens Rozendaal 58:54 58:27
18 Sonja Top Epe 59:09 58:59
19 Anoeska Huijskes Zeewolde 59:11 58:42
20 Jacqueline Valk Paanerden 59:20 59:04
21 Reina van Dorp De Gemzen 59:35 59:24
22 Romy Hartendorp Zeewolde 1:00:13 59:45
23 Trees Camijn - van Wingerde De Kieviten 1:01:15 1:01:03
24 Yvonne Kremer De Gemzen 1:02:58 1:02:33
25 Wenka von Meijenfeldt Nunspeet 1:03:39 1:03:19
26 Jet van der Weiden Athlos 1:08:15 1:07:58
27 Sjoukje van de Guchte Athlos 1:08:15 1:07:58
28 Diana Braaksma Cialfo 1:10:01 1:09:36
         
5MAN, 5 KILOMETER      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Erwin van Heiningen AV '34 17:44 17:44
2 Matthieu van den Broeke Nederlandse Triathlonbond 18:10 18:10
3 Aarnout Huijssoon De Gemzen 18:32 18:32
4 Rick Veldkamp Kampen 18:59 18:59
5 Dennis Brandenburg Steenwijk 19:01 19:01
6 Gertjan Tichelaar avVN 19:23 19:22
7 Jarin Dijkgraaf Cialfo 19:24 19:23
8 Bas Mekking Cialfo 19:24 19:23
9 Laurens Veldkamp Hattem 19:25 19:23
10 Ramon Lentink Veluwe 19:26 19:24
11 Hilbert Docter Elburg 19:34 19:32
12 Kelly Bouman Nunspeet 19:48 19:47
13 Norman Roos 's Graveland 20:55 20:50
14 Frank de Graeff Veluwe 20:57 20:55
15 Gerrit Peters Vaassen 21:09 21:08
16 Jorn Dijkstra Zwolle 21:10 21:04
17 Raymund van Egmond Veluwe 21:15 21:10
18 Wouter Splinter Cialfo 21:24 21:23
19 Peter van de Ven Dieren 21:55 21:49
20 Michel Klomp Apeldoorn 22:42 22:42
21 Gert Brussee Nunspeet 22:56 22:53
22 Harry Veldkamp Cialfo 22:59 22:56
23 Sander Mulder Nunspeet 24:14 24:00
24 Rinus Groen Veluwe 24:17 24:13
25 Harald Plas Apeldoorn 24:17 24:10
26 Wouter van Tongeren Losser 24:36 24:32
27 Frank Mosterd Apeldoorn 24:51 24:41
28 Henry Velthuijzen Epe 25:30 25:14
29 Erik Rijnders Vroomshoop 25:44 25:42
30 Coor van den Berg DWLoopschool Hattem 26:14 26:03
31 Wouter van den Hul Zwolle 26:19 26:11
32 Dennis Alberts Cialfo 26:34 26:30
33 Wim Hanekamp Apeldoorn 27:03 26:48
34 Teun Kroes Oldebroek 27:18 26:52
35 Sam Bolt Isala '96 27:34 27:29
36 Jacques Lezer Dolichos 27:45 27:24
37 Martin van Dorp Oosterwolde Gld 27:54 27:31
38 Bert Otterspeer Epe 27:56 27:39
39 Han Bijsterbosch Heerde 28:00 27:35
40 Harm-Jan Bomhof Epe 28:04 27:54
41 Dick Doornenbal Elburg 28:38 28:27
42 Jan Wieferink Apeldoorn 29:59 29:39
43 Joran van Boven Isala '96 31:18 31:13
44 Sander Giebels Zwolle 32:00 31:57
45 Johan van de Weg Oldebroek 32:38 32:12
46 Tijn Zoer Cialfo 33:13 32:44
47 Esther Lokhorst Wezep 33:40 33:25
48 Henk Juffer avVN 34:18 34:01
49 Taco Hoppener Emst 37:46 37:13
         
5VRW, 5 KILOMETER      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Anne Van den Brink Apeldoorn 22:16 22:10
2 Paula Huiszoon Triathlon 24:22 24:17
3 Ester Buter Zalk 24:31 24:21
4 Debby Schoolen Apeldoorn 27:02 26:42
5 Doortje Naus Apeldoorn 28:00 27:51
6 Dagmar van Dijk De Gemzen 28:05 27:59
7 Janine van Renselaar Doornspijk 28:34 28:11
8 Aline Bos Vaassen 28:35 28:03
9 G Hanekamp AV '34 28:41 28:28
10 Esther Boogaart Zwolle 29:33 29:24
11 Monique van den Brink Apeldoorn 29:58 29:40
12 Mijnie de Boer Apeldoorn 29:58 29:40
13 Marijke Schut De Gemzen 30:02 29:34
14 Reina Kwant avVN 30:13 30:10
15 Monique Van Weeghel Oldebroek 30:17 29:50
16 Tessa Flipsen Cialfo 30:29 30:18
17 Brenda Olthof Wapenveld 30:45 30:32
18 Korine Lans Elburg 31:38 31:11
19 Anne van Renselaar Elburg 31:46 31:22
20 Angela van t Oever Oosterwolde Gld 31:50 31:24
21 Janny Reezigt-Ponsteen De Gemzen 31:50 31:46
22 Marjolein den Besten Vaassen 32:39 32:09
23 Jolanda Vriend Vaassen 32:40 32:10
24 Diane Hofman Doornspijk 33:00 32:38
25 Lisa Harmsen Epe 33:07 32:54
26 Janine Zoer Epe 33:29 33:00
27 Annemarie Wagenaar Doornspijk 33:39 33:18
28 Tessa Bakker-Langevoort Apeldoorn 33:41 33:09
29 Annuska Strunk AV Rijssen 33:45 33:30
30 Antoinette Bolt De Gemzen 34:48 34:42
31 Elvira Scholten Zwolle 34:56 34:33
32 Helga van dijk van Putten Heerde 35:45 35:08
33 Annemijn van den Heuvel Elburg 37:04 36:38
34 Petra Kroes Wezep 37:28 37:01
35 Marit de Jong Oldebroek 37:31 37:05
36 Annette Rozenbeek Vaassen 38:25 37:52
37 Birgit van Lohuizen Epe 38:58 38:25
38 Anja Mekelenkamp Vaassen 39:04 38:30
39 Bea Bussel Vaassen 44:14 43:40
40 Karin Smink Emst 44:14 43:40
         
J0106, KIDSRUN (1KM)      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Guus van der Valk Cialfo 4:41  
2 Simon Hofenk Cialfo 5:17  
         
M0106, KIDSRUN (1KM)      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Evi Huis 't Veld Cialfo 5:15  
         
J0708, KIDSRUN (1KM)      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Delano Thielman Isala '96 3:37  
2 Jesper Wieten Isala '96 3:55  
3 Jorik Splinter Cialfo 4:05  
4 Louran Veldhuis Cialfo 4:13  
5 Jesper Boone Hattem 4:15  
6 Nout Lesilolo Cialfo 4:17  
7 Tijn Gorkink Cialfo 4:18  
8 Liam Freriks Cialfo 4:31  
9 Jamie Broekers Cialfo 4:32  
10 Finn Jonker Cialfo 4:52  
11 Tycho van Petersen Cialfo 5:20  
         
M0708, KIDSRUN (1KM)      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Lisette Veldkamp Cialfo 3:40  
2 Anni Vosselman Cialfo 4:50  
3 Thyrza van Tongeren Cialfo 4:54  
4 Bobbi Roos van Rossum Cialfo 4:57  
5 Marenthe van der Beek Cialfo 5:10  
         
J0910, KIDSRUN (1KM)      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Thijmen Hiemstra Cialfo 3:47  
2 Teine Bonnema Cialfo 3:58  
3 Wymar van Tongeren Cialfo 3:59  
4 Stan Overeem Cialfo 4:11  
5 Karsten Jonker Cialfo 5:07  
6 Hidde Nitert Cialfo 5:09  
7 Peter van der Horst Cialfo 5:29  
         
M0910, KIDSRUN (1KM)      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jenneke Heere Cialfo 3:36  
2 Evi Vosselman Cialfo 4:10  
3 Amber Veldkamp Cialfo 4:12  
4 Marli Anne van Rossum Cialfo 4:14  
5 Tessel van der Valk Cialfo 4:24  
6 Isabo Bleijenberg Cialfo 4:30  
         
J1112, KIDSRUN (1KM)      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Axel Konijnenberg Cialfo 3:33  
2 Joris ten Brinke Hattem 3:39  
3 Danny Gerrits Cialfo 3:46  
         
M1112, KIDSRUN (1KM)      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Fiona ten Grotenhuis Cialfo 3:38  
2 Romy Klein Heerenbrink Cialfo 3:47  
3 Dagmar Boone De Gemzen 4:03  
4 Anna Prins Cialfo 4:07