MMSEN, HALVE MARATHON      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jan Sinke NOP 1:17:10 1:17:08
2 Kimbrom Hadgu Wxolle 1:18:28 1:18:27
3 Frank Eikenaar PEC 1910 1:20:06 1:20:05
4 Jacob Snoek Urk 1:24:18 1:24:13
5 Henk Smienk Delfgauw 1:27:59 1:27:55
6 Mark van Opijnen Alphen aan den Rijn 1:31:20 1:30:40
7 Matthias Kruisselbrink Zwolle 1:31:39 1:31:27
8 Alex Smienk Nunspeet 1:33:56 1:33:51
9 John Eikelboom Hattem 1:38:39 1:38:24
10 Jaap Slump Hattem 1:39:29 1:39:15
11 Johannes Baas Kootwijkerbroek 1:40:19 1:39:31
12 Geoffrey Paardekooper Rotterdam 1:41:41 1:41:30
13 Derko Budding Elspeet 1:42:54 1:42:25
14 Hugo Louter Apeldoorn 1:43:15 1:42:42
15 Eric Fitskie Apeldoorn 1:43:42 1:43:21
16 Dinand Klein Wezep 1:43:57 1:43:13
17 Chris Elliott Hierden 1:44:00 1:43:25
18 Martin Oak Heerde 1:44:06 1:43:35
19 Martin Mekelenkamp De Gemzen 1:49:54 1:49:39
20 Steven Dijkman Wenum Wiesel 1:50:05 1:49:16
21 Tom Denekamp Vlissingen 1:50:30 1:49:43
22 Rik Kok Nunspeet 1:50:36 1:50:07
23 Derrick Dijkman Twello 1:51:11 1:50:22
24 Pepijn Oosterholt Groningen 1:53:24 1:52:21
25 Andre de Zwaan Running2000 1:58:26 1:57:44
26 Frans Hoolsema Zeewolde 2:03:07 2:02:05
27 Jan van Loo Oldebroek 2:11:23 2:10:31
         
MM40, HALVE MARATHON      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Reinout van der Bok Hellas 1:15:00 1:15:00
2 Bas Mekking De Gemzen 1:15:11 1:15:10
3 Johan Kats Daventria 1:16:12 1:16:11
4 Marco van Nek Loopgroep PK 1:19:04 1:19:00
5 Bas van Beek Cialfo 1:22:11 1:22:10
6 Wim van Rijswijk AV '34 1:24:33 1:24:32
7 Jan Willem Davidse PEC 1910 1:27:10 1:27:05
8 Gerard Kroes De Gemzen 1:28:18 1:28:16
9 Marc de Wilde Cialfo 1:31:02 1:30:52
10 Wim Wolf Cialfo 1:31:08 1:30:25
11 Jan van Ommen DWLoopschool Hattem 1:32:40 1:32:39
12 Willem de Weerdt DWLoopschool Hattem 1:32:40 1:32:40
13 Johan van Hoorn DWLoopschool Hattem 1:32:40 1:32:39
14 Hans Visser Gouda 1:32:46 1:32:39
15 Henk Oldehinkel Spurt '88 1:32:51 1:32:48
16 Johan van Dijk IJsselmuiden 1:34:39 1:34:23
17 Niek Vogelaar De Koplopers 1:34:41 1:34:12
18 Roel Kleine HAC '63 1:35:23 1:35:06
19 Christiaan van Putten Veluwe 1:35:32 1:35:22
20 Ard Cloo Amersfoort 1:35:49 1:35:31
21 Ton L’Herminez Huissen 1:36:28 1:35:52
22 Wessel Kranghand HAC '63 1:36:38 1:36:19
23 Marco Raap Apeldoorn 1:36:41 1:36:37
24 Joep van Huijstee Cialfo 1:36:44 1:36:20
25 Wim Potjes De Gemzen 1:37:45 1:37:34
26 Henk Jager Hattem 1:38:16 1:38:03
27 Jean Benek Athlos 1:38:34 1:38:11
28 Anton Schotman Huissen 1:39:44 1:39:10
29 Jan Busser Pijnacker 1:39:56 1:39:20
30 Teunis Snoek Urk 1:40:12 1:39:58
31 Rob Stofberg Clytoneus 1:42:10 1:41:55
32 Henk van der Voort Elburg 1:42:11 1:41:41
33 Reint Scholten De Gemzen 1:42:32 1:42:24
34 Marcel Wagtelenberg De Gemzen 1:42:33 1:42:24
35 Wim van de Poll Oldebroek 1:43:31 1:42:48
36 Aleid Bosch De Gemzen 1:43:55 1:43:45
37 Roel Hemmer Deventer 1:44:34 1:43:29
38 Nico Nieuwkerk Apeldoorn 1:44:41 1:44:18
39 Z Roos Bunschoten 1:44:56 1:44:07
40 Pieter Both Harderwijk 1:45:04 1:44:17
41 Bram Leferink Zwolle 1:45:53 1:45:00
42 Harry de Boer Bussum 1:48:06 1:47:09
43 Eric Jansen Zwolle 1:49:57 1:49:01
44 Henk Leurs Epe 1:49:58 1:49:11
45 Maikel van Bemmel Bovenkarspel 1:50:05 1:49:33
46 Eelco Haak Apeldoorn 1:50:28 1:50:08
47 Jan van der Meulen Nederlandse Triathlonbond 1:51:00 1:50:27
48 Gerhard Heeringa Athlos 1:52:33 1:52:09
49 Jan Kaat De Gemzen 1:56:04 1:55:23
50 Ruben Schaap Isala '96 1:56:18 1:55:25
51 Nico Lijkendijk De Gemzen 1:56:25 1:55:33
52 Henk ter Steege Balkbrug 1:58:47 1:58:37
53 Bert Vlijm De Gemzen 1:58:58 1:58:15
54 Jan Rengers IJhorst 1:59:34 1:58:46
55 Frits Lautenbag De Gemzen 2:03:30 2:02:55
56 Eric Zoet Running2000 2:04:54 2:04:47
57 JanWillem Gunnink Eemnes 2:05:31 2:04:32
         
VMSEN, HALVE MARATHON      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Esther Elliott Hierden 1:43:59 1:43:24
2 Manon Dirksen Apeldoorn 1:47:44 1:47:06
3 Jeanetta van de Mheen Harderwijk 1:50:22 1:50:06
4 Marleen Spaan Tolbert 1:59:51 1:58:49
         
VM40, HALVE MARATHON      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Sandra van Delft Athlos 1:45:05 1:44:44
2 Fanny Hubner Athlos 1:45:06 1:44:47
3 Margot van der Ven Groene Ster 1:46:41 1:46:34
4 Anita de Ruiter Epe 1:48:29 1:48:15
5 Anne Vossebelt Raalte 1:51:39 1:50:46
6 Daniëlle van den Brink Huissen 1:51:45 1:51:10
7 Nettie Beldman PEC 1910 1:52:31 1:51:54
8 Monique Kruidhof Athlos 1:52:32 1:52:08
9 Angelique Backus Haaksbergen 1:54:56 1:54:22
10 Didi van der Velde De Gemzen 1:56:25 1:55:42
11 Bertie Hendriks De Gemzen 1:58:04 1:57:20
12 Aleida de Graaf Bunschoten 1:58:07 1:57:19
13 Barbara Kok Epe 1:59:48 1:59:20
14 Ylona Wolf Cialfo 2:02:19 2:02:07
15 Willeke Ouwens Zeewolde 2:14:02 2:13:12
16 Astrid Mast Harderwijk 2:30:30 2:29:29
17 Liza Gerritse Harderwijk 2:30:30 2:29:30
         
M10, 10 KILOMETER      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Willard Bredewold BB lopers 35:12 35:12
2 Antoine van Brummelen Eibergen 43:48 43:46
3 Hans Peters Vaassen 43:50 43:49
4 Roel van der Steege Isala '96 43:51 43:50
5 Kristian Geerts Zwolle 44:01 43:33
6 Peter Guiljam 2BFit 44:06 43:59
7 Jesse van Essen Vaassen 44:09 43:41
8 Aalt Wensink De Gemzen 44:26 44:23
9 Casper Rieck IJsselmuiden 44:28 44:22
10 Jeffrey Kersaan Apeldoorn 44:30 43:58
11 Paul Swart Velp 44:31 44:30
12 Niek Limpens Apeldoorn 44:37 44:04
13 Rien Grootkarzijn Hattem 44:39 44:30
14 Dennis Brandenburg Steenwijk 44:40 44:38
15 Lauran Vissers Apeldoorn 44:45 44:41
16 Jurian Molenaar Urk 44:51 44:45
17 Rene Kip PEC 1910 44:58 44:52
18 Randall de Boer Apeldoorn 45:00 44:25
19 Andre Meuleman Cialfo 45:01 44:57
20 Maykel Kers Deventer 45:05 44:18
21 Mark Snapper Nijkerk Gld 45:09 45:06
22 Thijs Liefers Epe 45:12 44:45
23 Bert Westerbeek Nederlandse Triathlonbond 45:26 45:14
24 Janko van Arken De Gemzen 45:29 45:27
25 Richard Brinkhuis Zwolle 45:32 45:22
26 Theo Jacobs Cialfo 45:34 45:22
27 Herwin Kamp Hattem 45:58 45:31
28 Marcel Kanselaar Flevo Delta 46:08 45:54
29 Ton Kloos Rotterdam Atletiek 46:16 46:05
30 Bas de Kluizenaar Veluwe 46:26 46:23
31 Willem De Slome Vaassen 46:28 46:03
32 Hans vd Wassenberg Athlos 46:44 46:24
33 Marcel Doornekamp Athlos 46:50 46:49
34 Rob Goutbeek Zwolle 46:51 46:50
35 Jasper van den Berg London 47:33 47:23
36 Marco Domine Staphorst 47:45 47:26
37 Wim van Ravenhorst Achterveld 48:04 48:00
38 Henk Norder Zwolle 48:29 47:59
39 Henk Salomons Emmeloord 48:32 48:30
40 Reinier Jonker Hattem 48:36 48:10
41 Gert Reijere Athlos 48:58 48:37
42 Arnout Slijkhuis Assen 49:27 49:13
43 Martin Rotman De Gemzen 49:42 48:54
44 Marcel Commandeur Epe 49:44 49:39
45 Jan Salomons Zwolle 49:47 49:40
46 Jan Lankwarden Apeldoorn 49:51 49:17
47 Pieter Galema Hattem 49:59 49:30
48 Frank Berghuis Epe 50:10 49:43
49 Dick Hofman Oosterbeek 50:15 49:30
50 Jeroen Nollet Apeldoorn 50:53 50:18
51 Marcel den Besten Hattem 51:13 50:12
52 Jeroen Lourens Hattem 51:14 51:04
53 Colin van Kampen Apeldoorn 51:21 50:48
54 Albert Post Urk 51:22 50:29
55 Maurice Kommer Heerde 51:41 50:57
56 Ton Hoozemans Rotterdam Atletiek 52:15 51:59
57 Berend Wagena Cialfo 52:20 51:35
58 Eibert Dijkgraaf Doornspijk 52:24 51:54
59 Nico vd Ven Rotterdam Atletiek 52:24 52:11
60 John van Miltenburg Athlos 52:27 52:05
61 Reinbert Kleine Zwolle 52:29 51:34
62 Henk de Kater Rotterdam Atletiek 52:42 52:26
63 Leo van Meel Rotterdam Atletiek 52:43 52:28
64 Wim Hinkamp Rotterdam Atletiek 52:51 52:32
65 Dick de Reus Nunspeet 53:13 52:17
66 Wim Duiveman Kampen 53:28 52:57
67 Robert Wolters Deventer 53:30 52:44
68 Henk Kooistra avVN 53:42 53:04
69 Roelof Wiggerink Emst 53:50 53:14
70 Wim Westerink De Gemzen 54:00 53:14
71 Jan Ketting Rotterdam Atletiek 54:07 53:55
72 Jan van de Craats Kampen 54:26 53:57
73 Andre Hilberink Climax 54:36 54:29
74 Erwin Westerhof Kampen 54:54 54:23
75 Frits Poppema Epe 55:06 54:41
76 Marcel Besselsen Harderwijk 55:33 54:27
77 Henk Berkhof Rotterdam Atletiek 55:35 55:21
78 Jan Wieferink Apeldoorn 55:46 54:56
79 Jan Baack Cialfo 55:59 55:55
80 Sjaak Klein Wezep 56:06 55:23
81 Bas van Olphen Vaasen 56:20 55:37
82 Henny Berends Spurt '88 56:42 56:16
83 Frank Verder Cialfo 56:46 56:41
84 Mats Ploeg Dronten 57:12 56:40
85 Gerrit Durberg Cialfo 57:38 56:41
86 Bernard Dekker Vollenhove 57:40 57:27
87 Victor Lugt Epe 58:57 58:01
88 Erik Roel Rotterdam Atletiek 59:26 59:09
89 Ronald Kruyt Rotterdam Atletiek 59:53 59:43
90 Leddy Karelse Meppel 1:00:13 59:53
91 Ruud Horst Hardlopen.nl 1:01:17 1:00:49
92 Dick Fecken Flevo Delta 1:01:23 1:00:32
93 Jan van Riel De Gemzen 1:01:52 1:01:12
94 Alex Remmers Epe 1:03:28 1:02:26
95 Den Herder Oene 1:03:50 1:02:47
96 Jan Westerbeek Hattem 1:04:17 1:03:26
97 Flip Nijhoff De Gemzen 1:05:10 1:04:36
98 Ton van Ass Vaassen 1:05:35 1:04:34
99 Willem Jan Jan Westerbeek Britsum 1:05:40 1:04:42
100 Jan Mekelenkamp Nijkerk Gld 1:07:00 1:06:01
101 Kasper Bisschop BB lopers 1:08:40 1:08:39
102 Ben Kok Kampen 1:11:09 1:10:11
         
V10, 10 KILOMETER      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Stephania Karathanasi Groningen 26:30 25:26
2 Sieneke Ribberink Hellas 46:07 45:50
3 Marjolyne Niesing Tartlétos 48:59 48:43
4 Harma Makken-Slijkhuis Assen 49:26 49:14
5 Melinde Hilberink Climax 49:45 49:40
6 Trees van Bohemen Nijmegen 52:10 51:22
7 Jolanda Bak-Hendriks Colmschate 52:41 51:56
8 Jiale Cox Rotterdam Atletiek 52:42 52:28
9 Joriska Schrijer Kampen 53:28 52:58
10 Debby Schoolen Apeldoorn 53:31 52:42
11 Oriëtte Langevoort Bathmen 53:31 52:46
12 Tjitske Kooistra avVN 53:38 53:02
13 Mariken Leurs Amersfoort 54:00 53:14
14 Renate Kroes De Gemzen 54:05 53:59
15 Aaltje Post De Gemzen 55:35 54:49
16 Anja Warning Hattem 55:41 55:10
17 Mijnie de Boer Apeldoorn 55:46 54:56
18 Josée Kruisweg Hattem 55:51 55:25
19 Jacqueline Toonen Rotterdam Atletiek 55:57 55:48
20 Aukelien Visser Apeldoorn 57:16 56:44
21 Jorien Kroeze Zwolle 57:25 56:43
22 Wendelijn van den Berg Rotterdam Atletiek 57:41 57:30
23 Marjan de Vries Apeldoorn 58:46 58:07
24 Tessa Hofman Arnhem 59:07 58:22
25 Monique Borst Hattem 59:46 59:09
26 Yvonne Kremer De Gemzen 1:00:49 59:56
27 Trees Camijn - van Wingerde De Kieviten 1:01:09 1:00:35
28 Caroline van de Bunt Flevo Delta 1:01:24 1:00:32
29 Sandra Schouten Zwolle 1:02:26 1:01:31
30 Erna van der Gronden Apeldoorn 1:02:34 1:02:00
31 Aline Bos Vaassen 1:03:32 1:02:36
32 Britta Bovendorp Emst 1:06:57 1:05:59
33 Hennie Faber-Hondeveld Apeldoorn 1:09:21 1:08:30
34 Esther Riepen Apeldoorn 1:09:21 1:08:31
35 Albertine Schoester Woerden 1:11:13 1:10:22
36 Ilona Wagemans Bussum 1:15:45 1:14:48
         
M5, 5 KILOMETER      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Erwin van Heiningen AV '34 18:43 18:43
2 Robert Reitsema Isala '96 18:47 18:46
3 Gertjan Tichelaar avVN 18:54 18:54
4 Stefan Koopman BB lopers 19:21 19:19
5 Michiel Ridderbos Daventria 19:24 19:23
6 Johan Kanis 't Harde 20:20 20:17
7 Rene van Vliet Veluwe 20:25 20:20
8 Jan Hollak Veluwe 20:30 20:27
9 Cas Kanis Isala '96 21:12 21:10
10 Freddy de Witte Staphorst 21:13 21:09
11 Gert Hazeleger Apeldoorn 21:17 21:14
12 Jarin Dijkgraaf Doornspijk 22:14 21:44
13 Hans Marsman Veluwe 22:15 22:10
14 Gert Brussee Nunspeet 22:15 22:11
15 Mats van Essen Vaassen 22:17 21:52
16 Jurgen van der Meer AV '34 22:19 22:15
17 Evert Dorregeest Ciko '66 22:23 22:14
18 Harry Veldkamp Cialfo 23:07 23:05
19 Robert Brassee Nunspeet 23:15 23:12
20 Gerralt Landman Zwolle 23:24 22:22
21 Rinus Groen Veluwe 23:24 23:23
22 Robert Egberts Vriezenveen 23:52 23:21
23 Etienne Hurenkamp Apeldoorn 24:03 22:36
24 Gerard Verstraete Doesburg 24:07 23:59
25 Dennis Groeneveld Heeten 24:24 24:04
26 Roelof Pepping avVN 24:30 24:26
27 Guy Diekmann Eerbeek 24:41 24:32
28 Dennis Alberts Cialfo 24:42 24:24
29 Marc Blommers De Gemzen 25:01 24:45
30 Erik Rijnders Vroomshoop 25:53 25:50
31 Koenraad Westerink Harderwijk 26:09 25:09
32 Marthijn van Mossel Zwolle 26:52 26:16
33 Jac Postma 's-Heerenbroek 27:17 27:15
34 Dick Doornenbal Elburg 27:23 27:05
35 Dick van Beek avVN 27:48 27:42
36 Maarten Heere Epe 28:01 27:09
37 Willem Hoog Stoevenbeld Rotterdam Atletiek 29:03 28:42
38 Harrie de Graaf Cialfo 29:36 28:50
39 Leo Missler Bennekom 30:44 30:37
40 Alber Giezen Hanzesport 30:47 30:10
41 Lukas de Boer Bussum 31:45 30:47
42 Johan van Santen avVN 32:45 32:23
43 Tijn Zoer Cialfo 32:47 32:09
44 Henry Roeland Rouveen 35:44 35:03
         
V5, 5 KILOMETER      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Manon Mensink Ciko '66 20:20 20:12
2 Corien van der Bijl Veluwe 20:56 20:55
3 Irene Bijman Isala '96 21:03 21:00
4 Simone Pelgrim Beekbergen 22:44 22:36
5 Chantal Lokhorst Nederlandse Triathlonbond 22:50 22:45
6 Sanne Platte Elburg 22:55 22:51
7 Hellen Simens De Gemzen 23:13 22:57
8 Eline ten Grotenhuis Cialfo 23:59 23:34
9 Elodie van Arken De Gemzen 24:05 23:36
10 Andrea van der Meer AV '34 24:09 24:04
11 Agnes Steenwijk Epe 24:36 24:05
12 Natalja Duiveman Isala '96 25:07 25:00
13 Maaike Visscher Kampen 25:28 25:03
14 Antoinet van Essen- Prins Vaassen 25:28 25:05
15 Channa van der Schans Apeldoorn 25:51 24:52
16 Fiona ten Grotenhuis Cialfo 25:59 25:34
17 Femke Reitsema Isala '96 26:08 26:01
18 Esther van de Plasse Cialfo 28:08 27:22
19 Ingeborg vd Heuvel Rotterdam Atletiek 29:03 28:42
20 Ilse van Arken De Gemzen 29:13 28:42
21 Manuelle Bot Apeldoorn 29:44 28:48
22 Noor de Wilde Cialfo 30:11 29:47
23 Deborah Marcus Apeldoorn 30:17 29:17
24 Annet Buitenhuis Apeldoorn 30:18 29:22
25 Inge Landman Zwolle 30:24 29:22
26 Jeanine Hofman Harskamp 30:27 29:44
27 Suzanne Hofman Elburg 30:30 29:48
28 Roxana Kanselaar Biddinghuizen 30:34 29:57
29 Gerri Vijge Epe 31:21 30:39
30 Anna de Graaf Epe 31:21 30:40
31 Janny Reezigt-Ponsteen De Gemzen 32:19 31:55
32 Lisette ter Horst Rotterdam 32:39 32:13
33 Janine Zoer Epe 32:53 32:15
34 Judith Scholten Epe 33:05 32:05
35 Wilma Nieuwenhuize Zutphen 33:09 32:32
36 Nathalie Bourgonje Veluwe 33:53 32:59
37 Judith Hofman Oosterbeek 34:52 34:09
38 Dinie Frederiks Warnsveld 35:49 35:10
39 Corry Huffels Amersfoort 36:05 35:24
40 Ans Nijhoff Elburg 36:24 35:44
41 Dirkje Hofman Oosterbeek 36:53 36:11
42 Melanie groot Jebbink Zutphen 41:46 41:07
43 Antoinette groot Jebbink Zutphen 41:47 41:08
44 Marianne de Krosse Epse 42:22 42:04
         
J0106, KIDSRUN (1KM)      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jesper Wieten Isala '96 4:37  
         
M0106, KIDSRUN (1KM)      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Yfke Lourens Hattem 5:41  
2 Anni Vosselman Cialfo 5:45  
3 Phileine Kleiman Cialfo 5:47  
4 Jamila Thielman Zwolle 7:27  
         
J0708, KIDSRUN (1KM)      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Delano Thielman Zwolle 4:41  
2 Stan Overeem Cialfo 5:06  
3 Louran Veldhuis Cialfo 5:07  
4 Nathan Liefers Epe 5:40  
         
M0708, KIDSRUN (1KM)      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Lisette Veldkamp Cialfo 4:41  
2 Arinya van 't Ende Isala '96 4:54  
3 Elke Stet Cialfo 5:27  
4 Tessel van der Valk Cialfo 5:35  
5 Isabo Bleijenberg Cialfo 5:39  
6 Bobbi-Roos van Rossum Cialfo 5:42  
         
J0910, KIDSRUN (1KM)      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Axel Konijnenberg Cialfo 4:11  
2 Kyan Ridderbos Daventria 4:12  
3 Patrick Duiveman Isala '96 4:34  
4 Thijmen Hiemstra Cialfo 4:35  
5 Danny Gerrits Cialfo 4:57  
         
M0910, KIDSRUN (1KM)      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jenneke Heere Cialfo 4:29  
2 Catrijn Heere Cialfo 4:52  
3 Evi Vosselman Cialfo 4:56  
4 Brenda Wensink De Gemzen 4:56  
5 Marli-Anne van Rossum Cialfo 4:59  
6 Amber Veldkamp Cialfo 4:59  
7 Carice van Arken De Gemzen 5:07  
         
M1112, KIDSRUN (1KM)      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Trynke Lourens De Gemzen 4:41