Uitslagen Voorjaarsloop

10 Engelse Mijl

Plts Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km
1 Bas Mekking De Gemzen 1977 1e Mm10m 55:26 55:26 17,419 3:26
2 Kasper Bisschop BB lopers 1987 1e Ms10m 1:00:00 59:59 16,097 3:43
3 Jordy Grootkarzijn 't Harde 1992 2e Ms10m 1:04:12 1:04:09 15,052 3:59
4 Tonnie Stouten Veluwe 1965 2e Mm10m 1:04:42 1:04:37 14,943 4:01
5 Saskia Schutte Cialfo 1972 1e Vm10m 1:04:43 1:04:41 14,928 4:01
6 Peter Guiljam 2BFit 1986 3e Ms10m 1:05:02 1:05:00 14,855 4:02
7 Wim Wolf Cialfo 1974 3e Mm10m 1:05:33 1:05:31 14,738 4:04
8 Klaas Draaijer De Gemzen 1974 4e Mm10m 1:06:00 1:05:55 14,648 4:06
9 Christiaan van Putten Cialfo 1971 5e Mm10m 1:06:12 1:06:10 14,593 4:06
10 Jeffrey ter Steege PEC 1910 1981 4e Ms10m 1:06:20 1:06:16 14,571 4:07
11 Marion Hofenk Cialfo 1969 2e Vm10m 1:06:21 1:06:20 14,556 4:07
12 Marcel Wichers Hattem 1972 6e Mm10m 1:06:23 1:06:22 14,549 4:07
13 Jacqueline Rustidge Isala '96 1968 3e Vm10m 1:06:24 1:06:23 14,546 4:07
14 Kristian Geerts Zwolle 1986 5e Ms10m 1:07:01 1:06:58 14,419 4:09
15 Erwin Veldkamp Wezep 1979 6e Ms10m 1:07:37 1:07:33 14,294 4:12
16 Willem de Weerdt DWLoopschool Hattem 1955 7e Mm10m 1:07:48 1:07:47 14,245 4:12
17 Johan van Hoorn DWLoopschool Hattem 1972 8e Mm10m 1:07:48 1:07:46 14,249 4:12
18 Marc de Wilde Cialfo 1972 9e Mm10m 1:07:50 1:07:48 14,242 4:12
19 Ricardo Doyer Epe 1986 7e Ms10m 1:07:59 1:07:58 14,207 4:13
20 Annet Bultman De Gemzen 1966 4e Vm10m 1:08:16 1:08:11 14,162 4:14
21 Danny van den Beld Wezep 1984 8e Ms10m 1:08:57 1:08:54 14,014 4:17
22 Roelof Pepping Dronten 1983 9e Ms10m 1:08:59 1:08:59 13,997 4:17
23 Mark van Manen Wapenveld 1984 10e Ms10m 1:09:12 1:09:02 13,987 4:18
24 Jan Blaauw Wezep 1973 10e Mm10m 1:10:15 1:10:05 13,778 4:21
25 Niels de Sonnaville Maarssen 1989 11e Ms10m 1:10:28 1:10:21 13,725 4:22
26 Harm Prins Isala '96 1963 11e Mm10m 1:11:00 1:10:56 13,612 4:24
27 Jan Steegink Deventer 1965 12e Mm10m 1:11:18 1:11:15 13,552 4:25
28 Maureen Houtman De Gemzen 1977 5e Vm10m 1:11:21 1:11:17 13,546 4:26
29 Alexander Leusenkamp BB lopers 1973 13e Mm10m 1:11:22 1:11:17 13,546 4:26
30 Erna van Es-Keen De Gemzen 1976 6e Vm10m 1:11:23 1:11:19 13,539 4:26
31 Cees Boeve De Gemzen 1969 14e Mm10m 1:11:56 1:11:45 13,458 4:28
32 Niels Nijveld Ermelo 1986 12e Ms10m 1:12:30 1:12:29 13,321 4:30
33 Tonnie de Winter Veluwe 1964 15e Mm10m 1:12:59 1:12:50 13,257 4:32
34 Marcel Brands Heerde 1974 16e Mm10m 1:13:03 1:12:53 13,248 4:32
35 Raymundo van Egmond Veluwe 1963 17e Mm10m 1:13:14 1:13:05 13,212 4:33
36 AndrΘ van de Wetering De Gemzen 1985 13e Ms10m 1:14:11 1:14:06 13,031 4:36
37 Gerhard van Vilsteren Isala '96 1969 18e Mm10m 1:14:21 1:14:19 12,993 4:37
38 Hetty Wierenga-Groen De Gemzen 1972 7e Vm10m 1:14:40 1:14:35 12,946 4:38
39 Arnold Bredewolt De Gemzen 1972 19e Mm10m 1:15:01 1:14:57 12,883 4:39
40 Marcel Wagtelenberg De Gemzen 1965 20e Mm10m 1:15:45 1:15:36 12,772 4:42
41 Theo Jacobs Cialfo 1957 21e Mm10m 1:16:20 1:16:15 12,663 4:44
42 Alex van Oosten Cialfo 1969 22e Mm10m 1:16:42 1:16:40 12,595 4:45
43 Emanuel Veldhuis Apeldoorn 1976 23e Mm10m 1:17:36 1:17:17 12,494 4:49
44 Bert Kleiboer PEC 1910 1965 24e Mm10m 1:17:47 1:17:42 12,427 4:50
45 AndrΘ van der Beek Zwolle 1979 25e Mm10m 1:17:57 1:17:52 12,400 4:50
46 Jan Willem Loozeman Vaassen 1968 26e Mm10m 1:18:09 1:18:03 12,371 4:51
47 Harrie Hatzmann De Gemzen 1971 27e Mm10m 1:18:23 1:18:17 12,334 4:52
48 Gerard Coes Cialfo 1963 28e Mm10m 1:18:29 1:18:28 12,306 4:52
49 Joost van den Brink De Gemzen 1974 29e Mm10m 1:18:36 1:18:27 12,308 4:53
50 Guy Slikker Zwolle 1975 30e Mm10m 1:18:43 1:18:22 12,321 4:53
51 Henrike Talens Zwolle 1971 8e Vm10m 1:18:44 1:18:22 12,321 4:53
52 Freddy Mulder Zwolle 1973 31e Mm10m 1:18:44 1:18:22 12,321 4:53
53 Ben Westerkamp-Warmloper Zwolle 1968 32e Mm10m 1:18:44 1:18:23 12,319 4:53
54 Peter Hoiting Zwolle 1992 14e Ms10m 1:19:02 1:18:55 12,235 4:54
55 Nick Rientjes Zwolle 1989 15e Ms10m 1:19:03 1:18:57 12,230 4:54
56 Christiaan Kats Cialfo 1962 33e Mm10m 1:19:39 1:19:26 12,156 4:56
57 Fred van Dam Zwolle 1953 34e Mm10m 1:20:26 1:20:11 12,042 4:59
58 Tom van Benthem Zwolle 1965 35e Mm10m 1:21:10 1:20:51 11,943 5:02
59 Rob Philipsen Cialfo 1956 36e Mm10m 1:21:33 1:21:22 11,867 5:04
60 Jetske van der Vegt Isala '96 1968 9e Vm10m 1:21:39 1:21:29 11,850 5:04
61 Henk Norder Zwolle 1957 37e Mm10m 1:21:53 1:21:38 11,828 5:05
62 Marcel den Besten Hattem 1974 38e Mm10m 1:22:44 1:22:33 11,697 5:08
63 Ron Kieft Zwolle 1964 39e Mm10m 1:22:46 1:22:35 11,692 5:08
64 Pieter Galema Hattem 1956 40e Mm10m 1:23:03 1:22:48 11,662 5:09
65 Mariske Van der Wall Heino 1975 10e Vm10m 1:24:07 1:23:56 11,504 5:13
66 Ylona Wolf Cialfo 1977 11e Vm10m 1:24:12 1:24:08 11,477 5:13
67 Henk Kattenberg Isala '96 1968 41e Mm10m 1:24:31 1:24:20 11,450 5:15
68 Wouter Splinter Epe 1978 42e Mm10m 1:24:31 1:24:14 11,463 5:15
69 Ruben Schaap Isala '96 1976 43e Mm10m 1:24:38 1:24:15 11,461 5:15
70 Frank Wesseling Zwolle 1972 44e Mm10m 1:24:48 1:24:32 11,422 5:16
71 Annet Buitenhuis De Gemzen 1967 12e Vm10m 1:24:50 1:24:42 11,400 5:16
72 Janice van Enk De Gemzen 1982 1e Vs10m 1:24:58 1:24:45 11,393 5:16
73 Didi van der Velde De Gemzen 1968 13e Vm10m 1:26:13 1:26:05 11,217 5:21
74 Martin Bastiani De Gemzen 1961 45e Mm10m 1:26:54 1:26:44 11,133 5:23
75 Marjon Fidder De Gemzen 1971 14e Vm10m 1:26:56 1:26:48 11,124 5:24
76 Aaltje Post De Gemzen 1971 15e Vm10m 1:27:20 1:27:07 11,084 5:25
77 Edwin Hollander Zwolle 1964 46e Mm10m 1:27:22 1:27:12 11,073 5:25
78 Melchior Broek Zwolle 1965 47e Mm10m 1:27:22 1:27:11 11,075 5:25
79 Wim Westerink De Gemzen 1958 48e Mm10m 1:27:24 1:27:11 11,075 5:25
80 Marleen Huis in 't Veld Cialfo 1980 2e Vs10m 1:27:39 1:27:27 11,042 5:26
81 Frans Bennink Isala '96 1967 49e Mm10m 1:27:44 1:27:34 11,027 5:27
82 Harriδt van Veen Warmlope Zwolle 1979 16e Vm10m 1:28:20 1:27:59 10,975 5:29
83 Werner van Eelen Epe 1974 50e Mm10m 1:28:22 1:28:09 10,954 5:29
84 Marja van Vilsteren Isala '96 1969 17e Vm10m 1:29:52 1:29:39 10,771 5:35
85 Alice Mijnheer Hasselt 1976 18e Vm10m 1:29:57 1:29:39 10,771 5:35
86 Richard Admiraal Hasselt 1971 51e Mm10m 1:29:57 1:29:39 10,771 5:35
87 Onno Knaack Zwolle 1954 52e Mm10m 1:30:35 1:30:23 10,683 5:37
88 Joke Lorist Isala '96 1964 19e Vm10m 1:30:40 1:30:28 10,673 5:38
89 Bengt Liberg Zwolle 1964 53e Mm10m 1:31:32 1:31:15 10,582 5:41
90 Martin Lanenga Zwolle 1961 54e Mm10m 1:32:05 1:31:50 10,514 5:43
91 Annemarie Schutte Zwolle 1986 3e Vs10m 1:32:13 1:31:51 10,513 5:43
92 Johan Riesebosch Zwolle 1970 55e Mm10m 1:32:13 1:31:51 10,513 5:43
93 Peter van Heerde Zwolle 1965 56e Mm10m 1:32:31 1:32:16 10,465 5:44
94 Ake Sikkema Zwolle 1961 57e Mm10m 1:32:37 1:32:14 10,469 5:45
95 Bert Vlijm De Gemzen 1959 58e Mm10m 1:33:03 1:32:51 10,399 5:46
96 Willeke van Dalfzen Genemuiden 1972 20e Vm10m 1:34:20 1:34:02 10,268 5:51
97 Gert Heres De Gemzen 1960 59e Mm10m 1:34:57 1:34:49 10,184 5:54
98 Joost Goedhart Balkbrug 1955 60e Mm10m 1:35:10 1:34:53 10,176 5:54
99 Ingrid van de Poll Isala '96 1966 21e Vm10m 1:36:07 1:35:56 10,065 5:58
100 Herman Bruins Isala '96 1965 61e Mm10m 1:36:07 1:35:54 10,069 5:58
101 Marijke Liberg-Spijker Zwolle 1971 22e Vm10m 1:37:48 1:37:31 9,902 6:04
102 Jan Hilbert v.d. Wetering Heerde 1974 62e Mm10m 1:38:04 1:37:38 9,890 6:05
103 Wilma Bril Ophoff Zwolle 1978 23e Vm10m 1:39:13 1:38:52 9,766 6:09
104 Jeremy Bos Epe 1994 16e Ms10m 1:49:44 1:49:20 8,832 6:49
105 Diana Braaksma Cialfo 1966 24e Vm10m 1:50:01 1:49:48 8,794 6:50
106 Gerrit Durberg Cialfo 1951 63e Mm10m 1:50:01 1:49:49 8,793 6:50
107 Albert Kok Genemuiden 1966 64e Mm10m 1:50:40 1:50:23 8,748 6:52
108 Annelies Dijkema Rouveen 1964 25e Vm10m 1:53:20 1:52:57 8,549 7:02
109 Suzanne vd Velden Rouveen 1972 26e Vm10m 1:53:20 1:52:57 8,549 7:02

5 Engelse Mijl

Plts Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km
1 Marcel De Bats Cialfo 1986 1e M5m 30:30 30:29 15,837 3:47
2 Hans Peters Vaassen 1980 2e M5m 33:32 33:30 14,411 4:10
3 Gerrit Peters Vaassen 1978 3e M5m 34:08 34:04 14,171 4:14
4 Aalt Wensink De Gemzen 1978 4e M5m 34:18 34:15 14,095 4:15
5 Marcel Kanselaar Flevo Delta 1981 5e M5m 34:24 34:19 14,068 4:16
6 Jeroen Driehuis Zwolle 1986 6e M5m 34:33 34:27 14,013 4:17
7 Menno van de Vlekkert Vaassen 1986 7e M5m 34:55 34:48 13,872 4:20
8 Harold van den Brink Lunteren 1991 8e M5m 35:04 34:56 13,819 4:21
9 Ernst Zwijnenberg Heino 1976 9e M5m 35:10 35:08 13,741 4:22
10 Hans van Renselaar Elburg 1970 10e M5m 35:14 35:08 13,741 4:22
11 Gerbert van den Brink Barneveld 1985 11e M5m 35:26 35:19 13,669 4:24
12 Timo de Jong PEC 1910 1970 12e M5m 35:30 35:25 13,631 4:24
13 Arjan van der Vis Zwolle 1971 13e M5m 36:01 35:50 13,472 4:28
14 Ruben Verduin Zwolle 1992 14e M5m 37:07 36:53 13,089 4:36
15 Gerbert Tiemens Cialfo 1963 15e M5m 37:08 37:04 13,024 4:36
16 Lars Kappert Zwolle 1986 16e M5m 37:12 37:04 13,024 4:37
17 Arie Verhoef De Gemzen 1952 17e M5m 37:45 37:34 12,851 4:41
18 Martin Berkhoff Epe 1972 18e M5m 37:48 37:42 12,805 4:41
19 Maikel Mardjan AV '34 1971 19e M5m 38:06 37:52 12,749 4:44
20 Anne Vorsselman Flevo Delta 1990 1e V5m 38:07 38:05 12,676 4:44
21 Ronald Harbrink PEC 1910 1978 20e M5m 38:08 38:01 12,699 4:44
22 Harry Veldkamp Cialfo 1967 21e M5m 38:08 38:05 12,676 4:44
23 Mariska Werler Cialfo 1994 2e V5m 38:12 38:07 12,665 4:44
24 Eelco Haak Apeldoorn 1978 22e M5m 38:15 38:08 12,660 4:45
25 Mark van Westelaken Vlijmen 1986 23e M5m 38:15 38:11 12,643 4:45
26 Bart Denekamp Twello 1970 24e M5m 39:10 39:03 12,363 4:52
27 Bart Besselsen Scherpenzeel Gld 1992 25e M5m 39:21 38:57 12,394 4:53
28 Marcel Commandeur Epe 1961 26e M5m 39:30 39:16 12,294 4:54
29 Renate Kroes De Gemzen 1973 3e V5m 39:38 39:34 12,201 4:55
30 Rudie Krukkert De Gemzen 1965 27e M5m 39:44 39:20 12,274 4:56
31 Jos Ganzevles Twello 1962 28e M5m 42:10 42:04 11,476 5:14
32 Peter de Wilde Isala '96 1962 29e M5m 42:46 42:29 11,364 5:18
33 Yvonne Zwartjens Twello 1965 4e V5m 42:53 42:46 11,288 5:19
34 Victor Lugt Epe 1994 30e M5m 43:39 43:12 11,175 5:25
35 Cees Bottenberg Isala '96 1956 31e M5m 43:41 43:24 11,124 5:25
36 Esther van de Plasse Cialfo 1969 5e V5m 44:42 44:23 10,877 5:33
37 Rob Bottenberg Isala '96 1968 32e M5m 45:07 44:50 10,768 5:36
38 Harm-Jan Bomhof Epe 1982 33e M5m 45:21 45:05 10,708 5:38
39 Marijke Hillebrandt Twello 1958 6e V5m 45:31 45:24 10,633 5:39
40 Helga Brink Zwolle 1968 7e V5m 45:49 45:37 10,583 5:41
41 Antoinne Dijk Zwolle 1966 8e V5m 45:50 45:38 10,579 5:41
42 Roger Scholten Giesbeek 1987 34e M5m 46:29 46:10 10,457 5:46
43 Dennis Melgers 2BFit 1978 35e M5m 47:12 46:43 10,334 5:51
44 Celine van de Bruinhorst Apeldoorn 1996 9e V5m 48:23 48:02 10,051 6:00
45 Nelleke Evers Veluwe 1951 10e V5m 48:46 48:39 9,923 6:03
46 Loes Masselink Apeldoorn 1983 11e V5m 50:07 49:49 9,691 6:13
47 Aline Bos Vaassen 1987 12e V5m 50:07 49:50 9,687 6:13
48 Sjalien de Leeuwe Zwolle 1964 13e V5m 50:13 50:02 9,649 6:14
49 Ariska Bosch IJsselmuiden 1993 14e V5m 50:41 50:17 9,601 6:17
50 Robert Immink Zwolle 1957 36e M5m 51:18 51:06 9,447 6:22
51 Bertus van Kommer Leusden 1951 37e M5m 52:36 52:23 9,216 6:32
52 Tessa Bakker-Langevoort Vaassen 1993 15e V5m 53:12 52:56 9,120 6:36
53 Piter Braaksma Epe 1959 38e M5m 56:57 56:43 8,512 7:04
54 Annemieke Lebbink Veluwe 1978 16e V5m 58:01 57:39 8,374 7:12

5 Kilometer

Plts Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km
1 Daniδl van den Esschert De Gemzen 1993 1e M5k 18:01 18:01 16,651 3:36
2 Willem Berghuis Vaassen 1983 2e M5k 18:16 18:15 16,438 3:39
3 Bas de Kluizenaar Veluwe 1987 3e M5k 18:25 18:24 16,304 3:41
4 Bas Dijkgraaf Cialfo 1990 4e M5k 19:12 19:09 15,666 3:50
5 Gert Jan Tichelaar avVN 1957 5e M5k 19:15 19:15 15,584 3:51
6 Hans van de Gronden Nunspeet 1981 6e M5k 20:33 20:31 14,622 4:06
7 Tjibbe de Vries BB lopers 1954 7e M5k 20:53 20:51 14,388 4:10
8 Wim Jochems Lieren 1971 8e M5k 20:56 20:54 14,354 4:11
9 Frank de Graeff Veluwe 1974 9e M5k 21:00 20:59 14,297 4:12
10 Steven de Rooij Nunspeet 1992 10e M5k 21:52 21:52 13,720 4:22
11 Lia van der Meulen Veluwe 1986 1e V5k 22:32 22:24 13,393 4:30
12 Ilse Langevoort Cialfo 1999 2e V5k 22:58 22:55 13,091 4:35
13 Tobias Kwast Rijssen 1998 11e M5k 23:20 23:11 12,940 4:40
14 Marleen van Heerde Cialfo 1993 3e V5k 23:22 23:19 12,866 4:40
15 Eline ten Grotenhuis Cialfo 2005 4e V5k 23:27 23:19 12,866 4:41
16 Gert Brussee Nunspeet 1964 12e M5k 23:33 23:31 12,757 4:42
17 Theo Hanekamp De Gemzen 1972 13e M5k 23:49 23:45 12,632 4:45
18 Dennis Alberts Cialfo 2007 14e M5k 24:10 24:10 12,414 4:50
19 Melanie Hartgers Veluwe 1985 5e V5k 24:14 23:59 12,509 4:50
20 Jelte Klein Heerenbrink Epe 2009 15e M5k 25:04 24:56 12,032 5:00
21 Roelof Pepping avVN 1947 16e M5k 25:06 25:04 11,968 5:01
22 Ashley de Kluizenaar Veluwe 1987 6e V5k 25:09 24:55 12,040 5:01
23 Gerja Kouffeld De Gemzen 1981 7e V5k 25:15 25:10 11,921 5:03
24 Fiona ten Grotenhuis Cialfo 2007 8e V5k 25:29 25:21 11,834 5:05
25 Erik Rijnders Vroomshoop 1975 17e M5k 25:30 25:27 11,788 5:06
26 Lianne Kuiper Vaassen 1988 9e V5k 25:40 25:34 11,734 5:08
27 Dave Velthuizen Epe 1997 18e M5k 25:58 25:42 11,673 5:11
28 Rianne Horst Vaassen 1981 10e V5k 26:37 26:32 11,307 5:19
29 Anita Rodijk Vaassen 1971 11e V5k 26:47 26:42 11,236 5:21
30 Dick Doornenbal Elburg 1948 19e M5k 27:53 27:43 10,824 5:34
31 Esther van den Belt Vaassen 1989 12e V5k 27:56 27:50 10,778 5:35
32 Cor van den Berg Hattem 1948 20e M5k 28:24 28:07 10,670 5:40
33 Romij Klein Heerenbrink Cialfo 2007 13e V5k 28:45 28:37 10,483 5:45
34 Henk Rozendal Epe 1947 21e M5k 30:13 29:55 10,028 6:02
35 Iris Sielias Veluwe 1972 14e V5k 30:50 30:36 9,804 6:10
36 Doortje Naus Apeldoorn 1983 15e V5k 30:53 30:37 9,799 6:10
37 Mandy van Driel Apeldoorn 1982 16e V5k 30:54 30:39 9,788 6:10
38 Simone Middelveld Veluwe 1968 17e V5k 31:02 30:48 9,740 6:12
39 Marja Bussmann Apeldoorn 1958 18e V5k 31:02 30:57 9,693 6:12
40 Laura Kolster Cialfo 1998 19e V5k 31:06 31:03 9,662 6:13
41 Annet Bluemink Epe 1990 20e V5k 31:43 31:23 9,559 6:20
42 Iris Viering Zwolle 1993 21e V5k 31:43 31:23 9,559 6:20
43 Cathrien Hesselink Cialfo 1956 22e V5k 32:20 32:00 9,375 6:28
44 Roelien Zeestra Epe 1981 23e V5k 33:13 32:48 9,146 6:38
45 Suzanne Heuving Wapenveld 1987 24e V5k 33:45 33:22 8,991 6:45
46 Jan Koolstra Cialfo 1943 22e M5k 35:17 34:56 8,588 7:03
47 Johan van Santen avVN 1953 23e M5k 35:21 35:08 8,539 7:04
48 Bertha Oonk Epe 1977 25e V5k 35:32 35:07 8,543 7:06
49 Henk Brinkman Apeldoorn 1957 24e M5k 35:59 35:34 8,435 7:11
50 Ab Rodenburg Cialfo 1946 25e M5k 35:59 35:39 8,415 7:11
51 Bert Degenaar Oud Zuilen 1964 26e M5k 37:01 36:42 8,174 7:24
52 Pieter de Ruiter Cialfo 1945 27e M5k 37:01 36:41 8,178 7:24
53 Esther Buurman Apeldoorn 1986 26e V5k 37:02 36:42 8,174 7:24
54 Ella van der Nat Apeldoorn 1960 27e V5k 37:35 37:30 8,000 7:31
55 Jolanda Schuitmaker Epe 1993 28e V5k 37:45 37:26 8,014 7:33
56 Marleen Vroedsteijn Apeldoorn 1989 29e V5k 38:51 38:29 7,796 7:46
57 Marleen Vlot Emst 1982 30e V5k 40:02 39:39 7,566 8:00
58 Floraine Coes Emst 1978 31e V5k 40:02 39:40 7,563 8:00
59 Mylena Bouter Emst 1999 32e V5k 41:17 40:51 7,344 8:15
60 Wilma v/d Wetering Epe 1976 33e V5k 41:18 40:53 7,338 8:15
61 Linda van Nobelen Epe 1980 34e V5k 41:19 40:53 7,338 8:15
62 Lies Hut Epe 1966 35e V5k 41:21 40:55 7,332 8:16
63 Anniek Konijnenberg AV '34 1993 36e V5k 45:46 45:30 6,593 9:09

1 Kilometer Kidsrun

Plts Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 Axel Konijnenberg Cialfo 2008 1e J9-10 4:02 14,876 4:02
2 Jenneke Heere Cialfo 2009 1e M9-10 4:10 14,400 4:10
3 Delano Thielman PEC 1910 2011 1e J7-8 4:18 13,953 4:18
4 Isa van den Hoogen Apeldoorn 2009 2e M9-10 4:22 13,740 4:22
5 Lisette Veldkamp Cialfo 2011 1e M7-8 4:31 13,284 4:31
6 Wytse Cialfo 2009 2e J9-10 4:41 12,811 4:41
7 Anna Prins Cialfo 2008 1e M1112 4:42 12,766 4:42
8 Suze Berkhoff Cialfo 2011 2e M7-8 4:46 12,587 4:46
9 Kate Berkhoff Cialfo 2011 3e M7-8 4:47 12,544 4:47
10 Brenda Wensink De Gemzen 2008 2e M1112 4:49 12,457 4:49
11 Lise Singerling Cialfo 2009 3e M9-10 4:50 12,414 4:50
12 Thijmen Hiemstra Cialfo 2009 3e J9-10 4:53 12,287 4:53
13 Amber Veldkamp Cialfo 2009 4e M9-10 4:55 12,203 4:55
14 Jorik Splinter Cialfo 2012 2e J7-8 4:55 12,203 4:55
15 Esma Ceyhan Cialfo 2009 5e M9-10 4:56 12,162 4:56
16 Marli Anne van Rossum Cialfo 2009 6e M9-10 4:57 12,121 4:57
17 Danny Gerrits Cialfo 2008 1e J1112 4:59 12,040 4:59
18 Catrijn Heere Cialfo 2009 7e M9-10 4:59 12,040 4:59
19 Stan Overeem Cialfo 2010 4e J9-10 5:02 11,921 5:02
20 Gerrit Wensink De Gemzen 2009 5e J9-10 5:03 11,881 5:03
21 Hanna Singerling Cialfo 2011 4e M7-8 5:05 11,803 5:05
22 Iris Smallegoor Cialfo 2009 8e M9-10 5:07 11,726 5:07
23 Tessel van der Valk Cialfo 2010 5e M7-8 5:20 11,250 5:20
24 Fleur Bastiaannet Cialfo 2010 9e M9-10 5:22 11,180 5:22
25 Guus van der Valk Emst 2013 1e J-6 5:26 11,043 5:26
26 Luna Bronkhorst Cialfo 2011 6e M7-8 5:32 10,843 5:32
27 Louran Veldhuis Cialfo 2010 3e J7-8 5:34 10,778 5:34
28 Aafke Idema Cialfo 2012 1e M-6 5:44 10,465 5:44
29 Isabo Bleijenberg Cialfo 2010 7e M7-8 5:45 10,435 5:45
30 Phileine Kleiman Cialfo 2012 8e M7-8 5:46 10,405 5:46
31 Marenthe van der Beek Cialfo 2012 2e M-6 5:46 10,405 5:46
32 Elke Stet Cialfo 2010 9e M7-8 5:48 10,345 5:48
33 Finn Jonker Cialfo 2011 4e J7-8 6:16 9,574 6:16
34 Rosanne Leurs Epe 2011 10e M7-8 6:17 9,549 6:17
35 Sam Hup Cialfo 2012 2e J-6 6:26 9,326 6:26
36 Siem Vos Cialfo 2012 3e J-6 6:31 9,207 6:31
37 Eline Smallegoor Cialfo 2011 11e M7-8 6:31 9,207 6:31
38 Bobbi Roos Cialfo 2011 12e M7-8 6:37 9,068 6:37