Uitslagenlijst Coopertest, 1000m , 2000m en 5000m Epe - Dinsdag 19 juni 2018

Coopertest

Plaats Naam Woonplaats Vereniging Categorie Prestatie
1 Gerbrand Spierenburg Epe Cialfo Man 3196
2 Bastiaan Jong Epe Cialfo Man 3060
3 Desi van Emmerik Epe Cialfo Vrouw 3050
4 Bauke Verrips Epe Cialfo Man 2996
5 Anne van Schuppen Emst Cialfo Vrouw 2977
6 Do Krol Berg en Dal AV '34 Vrouw 2930
7 Eva van der Hulst Epe Cialfo Vrouw 2909
8 Theo Jacobs Apeldoorn Cialfo Man 2851
9 Dennis   Cialfo Man 2818
10 Ylona Wolf Elburg Cialfo Vrouw 2576
11 Axel   Cialfo Man 2498
12 Fiona   Cialfo Vrouw 2449
13 Wytse Idema   Cialfo Man 2418
14 Amber Veldkamp   Cialfo Vrouw 2340
15 Harry Veldkamp   Cialfo Man 2340
16 Marli-Anne van Rossum   Cialfo Vrouw 2270
17 Anouk   Cialfo Vrouw 2260
18 Senna   Cialfo Vrouw 2100
19 Romy   Cialfo Vrouw 2100
20 Marjolein Verberne   Cialfo Vrouw 2094
21 Carin Heere   Cialfo Vrouw 2086
22 Mark Zoer   Cialfo Man 2064
23 Tijn   Cialfo Man 2064
24 Fleur   Cialfo Vrouw 2035
25 Jenneke Heere   Cialfo Vrouw 2024
26 Mirthe Elfrink   Cialfo Vrouw 2005
27 Aleyna   Cialfo Vrouw 2004
 

6 Minuten loop

Plaats Naam Vereniging Categorie Prestatie
1 Lisette Veldkamp Cialfo Vrouw 1289
2 Tessel van der Valk Cialfo Vrouw 1207
3 Rene Smallegoor Cialfo Man 1190
4 Christel Baack Cialfo Vrouw 1145
5 Catrijn Cialfo Vrouw 1136
6 EsmaCeyhan Cialfo Vrouw 1120
7 Stan Overeem Cialfo Man 1120
8 Tygo Cialfo Man 1104
9 Iris Cialfo Vrouw 1096
10 Julia ten Have Cialfo Vrouw 1060
11 Louran Veldhuis Cialfo Man 1055
12 Cailin Cialfo Vrouw 1044
13 Bobbi Roos van Rossum Cialfo Vrouw 1030
14 Laura Elfrink Cialfo Vrouw 1010
15 Ilse Elfrink Cialfo Vrouw 922
16 Tatum ten Have Cialfo Vrouw 857
17 Raya Veldhuis Cialfo Vrouw 832
18 Darryl Cialfo Man 752
19 Marlon Cialfo Vrouw 690

1000 Meter

Plaats Naam Woonplaats Vereniging Categorie Prestatie
1 Jeroen Vels Emmeloord   Man 2:59.14
2 Erwin van Heiningen Apeldoorn AV '34 Man 3:00.25
3 Eugene Olgers Emmeloord   Man 3:00.48
4 Dinie Ras Urk   Man 3:03.51
5 Klaas Draaijer Heerde De Gemzen Man 3:06.03
6 Rien Janse Luttelgeest   Man 3:06.43
7 Irene Bijman Kampen Isala '96 Vrouw 3:07.06
8 Maurice Mulder Tollebeek   Man 3:07.35
9 Jacolien Ruizendaal Emmeloord   Man 3:10.92
10 Doede Terluin Bant   Man 3:12.74
11 Leendert Hakvoort Urk   Man 3:15.19
12 Aalt wensink Oldebroek De Gemzen Man 3:16.09
13 Corien van der Bijl Apeldoorn Veluwe Vrouw 3:20.60
14 Tessa Harbrink Zwolle PEC 1910 Vrouw 3:21.08
15 Lars van Surksum Zwolle PEC 1910 Man 3:21.08
16 Monique Fibbe Heerde De Gemzen Vrouw 3:22.07
17 Rinus Groen Apeldoorn Veluwe Man 4:02.70
18 Sannah Wolf Elburg Cialfo Vrouw 4:09.38
19 Niek Draaijer Epe   Man 4:23.65
20 Noor de Wilde Vaassen Cialfo Vrouw 4:31.99

2000 Meter

Plaats Naam Woonplaats Vereniging Categorie Prestatie
1 William van Eeken Wielen   Man 5:47.20
2 Yvonne Meijer Witharen   Vrouw 6:37.20
3 Harriet van 't Oever Zwolle   Vrouw 7:19.30
4 Marten Bolt Zwartsluis   Man 7:35.30
5 Dirk Wigmans Vaassen De Gemzen Man 8:01.10

5000 Meter

Plaats Naam Woonplaats Vereniging Categorie Prestatie
1 Wessel Geursen Ermelo Athlos Man 17:41.28
2 Martijn Schakelaar Hattem   Man 17:46.12
3 Hellen Berger- de Vos Zwolle   Vrouw 18:03.89
4 Olaf Bogemann Beijing   Man 19:04.46
5 Jannes Dolfing Ruinen HAC '63 Man 19:07.22
6 Ine Strijker Ruinen HAC '63 Man 19:07.89
7 Johan van Hoorn Hattem   Man 19:13.36
8 Wim Wolf Elburg Cialfo Man 19:17.93
9 Christiaan van Putten Epe Veluwe Man 19:21.54
10 Marc de Wilde Vaassen Cialfo Man 19:24.54
11 Hubert Bogeman Heerde De Gemzen Man 19:32.80
12 Saskia Schutte Veessen Cialfo Vrouw 19:42.82
13 Mynko Peterink Apeldoorn Veluwe Man 19:44.99
14 Henri Rutgers Apeldoorn Veluwe Man 19:56.42
15 Tjibbe de Vries Kampen   Man 19:59.12
16 Martin Hendrikx Epe Cialfo Man 20:39.59
17 bertjan Boschloo Diepenveen   Man 20:44.41
18 Theo Jacobs Apeldoorn Cialfo Man 21:30.22
19 Carl Sas Malden Cifla Man 21:40.23
20 Willem de Weerdt Hattem Cialfo Man 21:45.28
21 Arie Verhoef Hattemerbroek De Gemzen Man 21:58.83
22 Agnes Steenwijk Epe   Vrouw 22:44.75
23 Arnoud van Agteren Apeldoorn   Man 22:46.41
24 Roelof Pepping Dronten avVN Man 23:32.28
25 Mariska van de Wall Heino   Vrouw 23:33.77
26 Gerrit Mulder Harderwijk   Man 24:20.91
27 Mans Veldsink Dedemsvaart   Man 24:35.79
28 Jan Baack Epe Cialfo Man 26:54.97